Новини пїЅ Статии пїЅ Форум пїЅ Наредби пїЅ Резултати Saturday, August 23, 2014
Навигация
Новини
Статии
Downloads
Въпроси
Форум
Contact Me
Web Линкове
Фото Галерия
Търсене
Наредби
Резултати
Календар 2011
Снема 3 Март 2011
Изпрати Линк
Изпрати Новина
Изпрати Статия
Дата-база/Si-Card/
Потребители On-line
Гости On-line: 1
На сайта няма регистрирани потребители

Потребители: 280
Нов потребител: daniel
Българска Паркова Купа:

Вашите маршрути и варианти
BGOrienteering Форум:

Календар 2011
sboren kalendar-2006

БЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ ПО ОРИЕНТИРАНЕ

СБОРЕН КАЛЕНДАРЕН ПЛАН НА ПРОЯВИТЕ за 2011 година

Дата

Състезание

Район

16-26 януари

Тренировъчен лагер с отворени стартове по ски-ориентиране

Боровец (НСА)

1-6 февруари

EOC Ski-OЕвропейско първенство по ски-ориентиране

Лилехамер – Норвегия

19 февруари

Крос по стъпките на Васил Левски орг. от КО “Хемус”

Троян

24-27 февруари

Държавно първенство по ски-ориентиране

Узана

6 март

Купа “Трети март”

Плевен

19-20.март

Купа “С карта из Търновград” (спринт, нощно, средна)

Търново

26-27 март

Купа “Първа пролет” (нощно и дневно)

Шумен

26 март

Купа “Дряново”

Дряново

27 март

Купа “Геша Вю”

Дряново

20-28 март

WOC Ski-OСветовно първенство по ски-ориентиране

Швеция

2 април

Купа “Кюстендилска пролет”

Кюстендил

2 април

Студентски шампионат за паркова купа “Академик”

Варна

3 април

Студентски състезания за купа “Академик” средна дист.

Варна

9-10 април

Brown Cup” спринт (Царевец) и средна дистанция - WRE

Велико Търново

16-17 април

52-ро Държавно студентско първенство – къса и средна дист.

София

17 април

Купа “Абритус” – м. “Пчелина”

Разград

22-25 април

Купа “Великден” WRE (пролог, спринт, средна и дълга)

Търговище

30 април

Купа “Идеал Стандарт-2011” – Мобил ориентиране

Севлиево

30 април

Купа “Христо Проданов”

Сопот

1 май

Купа “Боримечката”

Клисура

30.04.-1.05.

Tiomila

Швеция

6 май

Купа “Виктория”

Ловеч

7 май

Купа “Осъм” – два старта с едно класиране

Българене

8 май

Купа “Троян” – средна дистанция и OMR-М21

Троян

13 май (следобед)

Купа “Васил Левски”

Карлово

14 май

Купа “Аугуста” и контролно на НО (спринт)

Хисаря

15 май

Специално контролно за НО средна дистанция

Велинград

20-22 май

ДП 20-21год. (квалификация и финал средна ) + ДП нощно

Плевен

23 май

Купа “Тетевен” – градска-паркова купа

Тетевен

28 май

Купа “Рила” – средна дистанция

Самоков

28-29 май

Купа “Христо Ботев” (две средни дистанции)

Калофер

30 май

Паркова купа “Бургас” – Минерални бани

Бургас

31 май-1 юни

Купа “Странджа” – къса и средна дистанции

Приморско

3-5 юни

Национална Купа „България”

Приморско-БФО

11-12 юни

Контролни за НО (писта НСА и крос – Западен парк)

София

17;21;25 юни

СК –middle;sprint;middle

Nordic Orientering Tour

17-19 юни

ДП Коло-О (спринт, дълга и щафети)

Шумен

18-19.юни

Jukola

Финландия

23-26 юни

EYOC –Европейско за юноши и девойки

Чехия

24 юни

10-та купа “Капитан Петко Войвода”

Варна

25-26 юни

49-та Купа “Варненско лято”

Варна

1-8 юли

WMOC –Световно първенство за ветерани (над 35 год.)

УнгарияПеч

1-9 юли

JWOC –Световно младежко първенство

Полша-Rumia

12 юли

Дунав тур – международно състезание PWT (ветерани)

Белоградчик

12-17.юли

Kopaоnik open

Сърбия

13-20 август

WOC –Световно първенство за М/Ж 21 год.

Франция-Savoie

19-21 август

Купа “Сливен” – три старта

Карандила

27-28 август

Купа “Шуменска крепост-Сивен”

Шумен

2-4 септември

ДП 20-21год. (спринт, дълга и щафета)

Парк “Родопи” - НСА

5 септември

Купа “Раднево”

Раднево

6 септември

Купа “КНСБ-Мини Марица-Изток”

Раднево

7-11 септември

SEEOC (16-21 год.)-Шампионат на Югоизточна Европа

Македония-Kрушево

10-11 септември

Купа “Сърнена гора” (щафета, нощно и средна дистанция)

Стара Загора

17-18 септември

Купа „Феерия” (спринт, дълга)

Ямбол

23-25 септември

ДП за ветерани –Мастерс

Перник

24-25.септември

СК- middle;long

Чехия-Liberec

1-2 октомври

СК- middle;sprint

Швейцария

1-2 октомври

Купа “Марица-Изток” две средни Ягода и Ст.Заг.мин.бани

Раднево

7-9 октомври

ДП 12-18 год. (спринт, дълга, щафета,)

Габрово

15 октомври

46-ти индивидуален студентски шампионат “Академик”

Варна

16 октомври

41-ви студентски шампионат за купа “8-ми ХІІ” (средна дист.)

Варна

15-16 октомври

Купа „Разлог” (спринт, дълга)

Разлог

23 октомври

ДП-маратон

Кесарево (Браун тим)

5-6 ноември

40-та юбилейна Купа “Пирин”

Благоевград

12 ноември

Купа “Ветеран”

Търговище

Гости
Име

Парола

Запомни ме



Регистрация
Забравена парола?
Анкета
Кой Компас предпочитате?

Шунто

Силва

Москомпас

Спорт

Друг вид

За участие в Анкетата се логнете.
С подкрепата на:

Мини-чат
Необходимо е да се логнете.

Dinko
17 Aug : 10:39
ne znam dali nqkoi chete ili pishe tuk ... interesuva me koga i kade se provejdat sybiraniqta ... predi bqha chetvyrtak i sybota

Irenkata
11 Mar : 21:57
Здравей те!

KiRiL_dS
06 May : 20:52
nikoi ne pi6eeeee tukaaa

KiRiL_dS
15 Mar : 19:28


KiRiL_dS
15 Mar : 19:27


Архив чата
Най-добър изглед при резолюция 1024х768 Copyright © 2004